esmaspäev, 19. aprill 2010

Saadet „Meeste tervisejutud“ juhib Tarmo LeinatammÜleriigilise südamenädala raames tuleb Internetis esmaesitlusele tervisesaade „Meeste tervisejutud“!
„Meeste tervisejutud“ on Tarmo Leinatamme poolt juhitav saade, kus räägitakse meestest, nende tervisest ja terviseprobleemide ennetamisvõimalustest.
Lisaks saates avameelitsevale Leinatammele saavad sõna südamearst prof Margus Viigimaa, Riigikogu liige Urmas Reinsalu, meestearstid Margus Punab ja Kristo Ausmees ning kirjanik Jaan Kaplinski.
„Meeste tervisejutud“ on osa 2010. aastal alguse saanud terviseprojektist „Mehed liikuma“, mille kaugemaks eesmärgiks on muuta eesti mees Euroopa rõõmsaimaks ja terveimaks. Praegu elab keskmine eesti mees tervena ainult 49 aastat ning ülekaalulisus on probleemiks 56 protsendile täiskasvanud meestest – selle põhjused peituvad eelkõige vales toitumises ja väheses liikumises.
Saate valmimisele aitasid kaasa ravimifirmad Zentiva Eesti, Bayer Schering Pharma, Glaxo SmithKline Eesti, Astra Zeneca Eesti  ning  Eesti Tervise Fond, Tartu Ülikooli Kliinikumi Androloogiakeskus ja Regionaalhaigla Südamekeskus.
„Meeste tervisejutud“ on alates 19. aprillist nähtav Internetileheküljel www.mehedliikuma.ee

0 kommentaari:

Postita kommentaar

Tellimine: Postituse kommentaarid [Atom]

<< Avaleht