kolmapäev, 5. detsember 2007

Kes on Eesti aasta mees 2007?

Meesteportaali mees.eu eestvõtmisel selgitatakse välja, kes on kõige populaarseim Eesti mees aastal 2007.

Kolmapäeval alanud küsitluses on võimalik oma hääl anda kõigile Eesti meestele, kes 2007. aasta jooksul on jäänud avalikkusele silma oma positiivsete mõtete või tegudega.

Aasta mehe kandidaatidele on võimalik anda oma hääli kuni 31. detsembri südaööni. Hääletajate vahel loositakse välja hulk auhindu Taagepera Lossi, Kivimäe Turismitalu ja meesteportaali mees.eu poolt.

Küsitluse peaauhinnaks on kodukoristus terveks kuuks, mille korraldab võitjale Eesti üks edukaimaid puhastusfirmasid Cleanmell!

Meesteportaal mees.eu on korraldanud viimase aasta jooksul mitmeid küsitlusi, nendest populaarseimaks oli märtsis toimunud seksikaima naispoliitiku valimine, milles osales kokku üle 94 000 inimese.

Mees.eu eesmärgiks on ühiskonnas tähelepanu juhtimine küsimustele ja probleemidele, mis meest igapäevaselt ümbritsevad. Mees.eu teeb koostööd terviseportaalidega erektsioon.ee, eesnaare.ee ja viljatus.ee ning meestefoorumi keskkonnaga mees24.ee. Koos moodustatakse terviklik ning Eestis ainulaadne meestele suunatud internetiportaalide grupp, kus kõige olulisem on mees ja tema tegemis

0 kommentaari:

Postita kommentaar

Tellimine: Postituse kommentaarid [Atom]

<< Avaleht